Громадські обговорення у Заворсклянській ОТГ

Дата: 15.02.2018 17:45

01 лютого 2018 року у с.Минівка в приміщенні сільського клубу відбулося перше громадське обговорення на тему:

«Організація системи освіти на території Заворсклянської обєднаної громади».

Участь в обговоренні прийняли двадцять небайдужих мешканців Минівки. Голова звернувся з пропозицією співпраці та розвитку освіти: «Спільно з громадою ми повинні створити та забезпечити умови для розвитку та покращення якості освіти наших дітей. Минівка – особливе село, де проживає велика кількість багатодітних родин, і необхідно, щоб діти відвідували навчальні та дошкільні заклади за своїм місцем проживання. На даний час деякі з них відвідують школи на території інших громад». Присутні висловили побажання та надію на створення у Минівці власного підрозділу дошкільної освіти та  початкової школи.