Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про оскарження нормативно-правового акту Заворсклянської сільської ради Полтавського району Полтавської області у Полтавському окружному адміністративному суді

Дата: 30.10.2018 12:44

Заворсклянська сільська рада Полтавського району Полтавської області повідомляє, що 07 листопада 2018 року о 12:00 у приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду (за адресою м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26) відбудеться судовий розгляд справи за адміністративним позовом Штанька Віталія Віталійовича до Заворсклянської сільської ради Полтавського району Полтавської області про визнання протиправним та скасування рішення тридцятої сесії шостого скликання від 26 січня 2018 року Заворсклянської сільської ради полтавського району Полтавської області.