У Полтаві відбувся семінар «Повноваження і послуги соціального захисту в ОТГ»

Дата: 19.11.2018 15:18

На запрошення Асоціації об’єднаних територіальних громад Полтавщини, голова Заворсклянської ОТГ Вячеслав Сологор та керуючий справами Анна Мосієнко , прийняли участь у семінарі для обміну досвідом із польськими колегами, а також вивчення особливостей розмежування повноважень і організації послуг соціального захисту в Польщі та Україні.

"У Житомирі та Полтаві 15, 16 жовтня пройшли семінари «Повноваження і послуги соціального захисту в ОТГ», які організовують Асоціація ОТГ та  Solidarity Fund PL Kyiv  за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Зокрема, учасники вивчали власні і делеговані повноваження ОТГ та гмін у сфері соцзахисту, працювали над виявленням потреб та проблем у цій галузі та моделювали процес передачі повноважень у сфері соцзахисту до об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, що у жовтні відбувся тижневий навчальний візит працівників соціальної сфери до Республіки Польща в рамках проекту «Повноваження та послуги соціального захисту в ОТГ».  Асоціація ОТГ

Тези особливостей у сфері надання соціальних послуг у Польщі :

- дослідження задоволеності отримувачів соціальних послуг;

- систематичний збір та аналіз інформації про потреби та очікування громади у сфері соціальної допомоги;

- статистичні дані про осіб, які користуються довгостроковими послугами (тобто більше 12 місяців);

- поняття "синдром набутої безпорадності".

Дякуємо організаторам та колегам за цікаву та корисну зустріч!