Як допомогти літнім людям під час карантину!

Дата: 02.04.2020 08:27

У зв’язку з поширенням захворювання COVID-19, викликаного новим коронавірусом, Урядом запроваджено ряд обмежувальних заходів, у тому числі: заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом міжміського сполучення; в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах на міських маршрутах заборонено перевезення більше 10 пасажирів одночасно; відкриті лише торгівельні точки, що ведуть торгівлю продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами.

Однією з груп ризику є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом – вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань. Їм особливо потрібно бути максимально убезпеченими – обмежити контакти та не перебувати в людних місцях.

Виконавчий комітет Заворсклянської сільської ради Полтавського району Полтавської області звертається до родичів, сусідів, небайдужих громадян, якщо у Вас батьки чи знайомі люди похилого віку, пенсіонери, люди з інвалідністю живуть у віддалених  від магазину чи аптеки місцях - допоможіть забезпечити доставку продуктів харчування та ліків, засобів гігієни першої необхідності.

Якщо у Вас немає можливості самостійно дістатися магазину чи амбулаторії, звертайтеся до Заворсклянської сільської ради за телефонами:

0532 64 35 43 - приймальня

0532 64 35 18 - керуючий справами Мосієнко Анна Олександрівна