Заворсклянська ОТГ та Полтавська єпархія УПЦ закликають залишатися вдома у поминальні дні!

Дата: 24.04.2020 14:28

У зв’язку з стрімким розповсюдженням коронавірусної хвороби, на виконання постанов Уряду та Головного державного санітарного лікаря України "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID - 19) в поминальні дні" - ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩ ЗАБОРОНЕНО! (крім здійснення поховань з дотриманням усіх заходів безпеки). Правоохоронні органи контролюватимуть дотримання даних вимог (не забуваймо і про можливі адмінпокарання у вигляді штрафів).

Відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020 р.) про що повідомити вірян.

Також, на фейсбук сторінці прот.Олександра Дедюхіна, настоятеля Свято Миколаївської парафії міста Полтави можна почитати про те, як можна віддати належне померлим і при цьому не порушити карантинні заходи, за посиланням https://www.facebook.com/strierej

Якщо у Вас виникли питання щодо проведення поминальних обрядів на території Заворсклянської ОТГ - звертайтесь до:

прот. Євген Телішевський 097 775 75 48

Свято-Вознесенська парафія с.Головач

парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці с.Заворскло

Будьте здорові, бережіть себе та залишайтеся вдома!