УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ!

Дата: 03.09.2020 13:17

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні жителі села Писарівка!

Відключення газопостачання!

У зв’язку з ремонтом газорозподільної системи, який буде проводитися в селі Писарівка Новосанжарського району, доводимо до відома жителів План організаційних робіт на період з 7 по 11 вересня 2020 року:

7?? вересня о 08:00 год. - перекриття запірного пристрою на розподільчому газопроводі в с.Писарівка;

з 7?? вересня з 08:00 год. по 1??1?? вересня 12:00 год. - виконання робіт по ремонту газорозподільної системи с.Писарівка;

1??1?? вересня з 12:00 до 13:00 год. - пуск газу в мережі, перевірка з’єднання на наявність витоків мильною емульсією,

з 13:00 до 16:00 год. - продувка газопроводів на кінцевих стояках та пуск газу користувачам.

Відповідальний за організацію та проведення ремонтних робіт - старший майстер служби природнього газу Кравцов О.І.

Прошу Вас, під час відключення та пуску газу, знаходитись вдома, а в разі виникнення питань невідкладно повідомляти ремонтну бригаду на місці.

Будьте уважні та обережні!